קנדיין ייזום בע״מ

חברת קנדיין מתמחה באיתור עתודות קרקע ייחודיות באזורי הביקוש בשילוב חזון ויכולת ראיה קדימה על הצד הטוב ביותר עבור לקוחותיה. קנדיין מתמחה בהקמת שכונות של בתים פרטיים ומגדלים עם רמת פיתוח סביבתית גבוהה ביותר, תוך שיתוף פעולה מלא עם העירייה המקומית.

בפרויקטים השונים, החברה מקפידה לשים דגש על יצירת אווירה חדישה, חמה ונעימה ברמה הגבוהה ביותר. ערכי החברה מושתתים על יחס אישי, חזון, איתנות פיננסית, ניסיון וחשיבה על כל פרט לפני, תוך כדי וכן לאחר כל תהליך.

קנדיין ייזום בע״מ דוגלת בהקניית חשיבות עליונה לשביעות רצון לקוחותיה, כל התהליך מתוכנן בהתאמה אישית לכל רוכש, תוך מתן יחס אישי והתייעצות תכנונית כדי להפיק את המיטב מכל פרויקט.

חברת קנדיין ייזום בע״מ בעלת ידע רב בבנייה ועם ניסיון רב ביזמות, שומרת על צביון חיצוני אחיד של הבתים באזור בו היא בונה תוך כדי ניצול השטח למטרות יופי, נוחות ואיכות חיים. כמו כן, החברה מתמחה באיתור ורכישת קרקעות באיזורים מבוקשים, מייצרת שכונות נעימות ומרווחות, דואגת לפיתוח סביבתי ירוק ומואר המתאים לתושבי הבתים, בדגש על איכות, טיב המוצר, גימור מושלם וביצוע על פי התקן כחוק.

החברה מתאימה את עצמה לכל דייר ודייר, נותנת את כל תשומת ליבה לכל פרט ובעיקר מיישמת את כל בקשות הדיירים לשביעות רצונם. החברה דואגת להוצאת היתרי הבניה, הולכת לקראת רוכשי הבתים בדאגה רבה ומטפלת במסירות מול הבנקים לקבלת משכנתאות עבורם. כמו כן, היא דואגת לקבלת תעודת אחריות המוצר מהקבלנים המבצעים, אחריות לשנת בדק והכל על פי חוק.

החברה משתמשת בשירותיהם של אדריכלים, מעצבי פנים ויועצים מהטובים והאיכותיים ביותר בשוק. קנדיין מקפידה על נהלים, תהליך עבודה מסודר ומיוצגת ע״י מיטב עורכי הדין, ביניהם משרדו של מאיר מזרחי (המתמחה בקבוצות רכישה עם נסיון רב).

הצוות שלנו

מנכ״ל שותף

הדר אהרון

יזמות ותהליכי בנייה, יזם נדלן ותיק, מנהל פיתוח עסקי.

מנכ״ל שותף

איל רז

קבלן בניין רשום ,תחת ידיו הנאמנות נבנו הרבה בניינים במהלך השנים. מיומנותו הגדולה בבנייה עוזרת תדיר ביצירתיות ובפתרונות בנייה.

התחדשות עירונית

פלג מוסקוביץ

אחראי תחום התחדשות עירונית

אדריכלית ומעצבת פנים

סמדר כהן

אדריכלית ומעצבת פנים בעלת נסיון רב, מלווה את כל הפרויקטים בחברה

מנהלת משרד

יהודית אשל

יועצת נדל״ן בעלת נסיון רב בתחום הרכש, נדל״ן מסחרי ושיווק פרויקטים. מנהלת ואחראית על כל הלוגיסטיקה במשרד קנדיין.

Call Now

הפרטים נשלחו בהצלחה!

WELCOME

ברוכים הבאים למועדון Canadian Club

מגדל רוזמרין

קבל פרטים

דילוג לתוכן